Swift 6

Teamindeling

Anouscka Fontijn Mascha Rijpkema-Tuiteman
Bastiaan Tuiteman Patricia van Zonderen-Loos
Erwin Rijsenbrij Sandra Creemers
Lia Seijmonsbergen Sandrina Tuiteman
Mandy Valk Yik Nuy
Marco VonhofAfgeschermd

Trainingstijden zaal (IJburg)
Dinsdag, 20.00 – 21.30 uur
Vrijdag, 19.30 – 20.30 uur

Programma

AanvangThuisUitLocatie
20 jan 16:45 Swift (A) 6 - ZKV (Za) 5 Oostenburg (Veld 1)
27 jan 18:00 Swift (A) 6 - DKV (IJ) 2 Oostenburg (Veld 1)
3 feb 15:30 DTS (E) 2 - Swift (A) 6 De Drecht (Veld 1)
17 feb 16:50 Swift (A) 6 - ADOS/Sporting Andijk 3 Oostenburg (Veld 1)
Veld
20 jan 11:00 Purmer C1 - Swift (A) C2 De Vaart (Veld 1)
20 jan 11:10 OKV 5 - Swift (A) 4 Oostzaan (Veld 1)
20 jan 12:15 Haarlem C2 - Swift (A) C1 Kennemer Sportcentrum (Midden )
20 jan 12:35 KVA A3 - Swift (A) A1 De Meerkamp (Veld 1)
20 jan 13:00 Rohda D1 - Swift (A) D1 Ookmeer (Veld 1)
20 jan 14:40 Swift (A) E2 - Apollo E3 Oostenburg (Veld 1)
20 jan 14:40 Swift (A) F1 - Apollo F1 Oostenburg (Veld 1)
20 jan 14:40 Swift (A) E1 - Apollo E1 Oostenburg (Veld 1)
20 jan 15:40 Swift (A) D2 - EKVA D3 Oostenburg (Veld 1)
20 jan 16:45 Swift (A) 6 - ZKV (Za) 5 Oostenburg (Veld 1)
20 jan 17:30 Rohda 3 - Swift (A) 2 Ookmeer (Veld 1)
20 jan 17:35 ZKC '31 3 - Swift (A) 3 De Tref (Veld 1)
20 jan 18:45 IJsselvogels 1 - Swift (A) 1 Zuidplas (Veld 1)
21 jan 13:40 Apollo 3 - Swift (A) 5 Deimos (Veld 1)
27 jan 9:30 KZ/Hiltex D5 - Swift (A) D2 Topsportcentrum De Koog (Breedtesportzaal)
27 jan 10:00 Groen Geel F2 - Swift (A) F1 Groen-Geelhal (Veld 1)
27 jan 11:00 OKV C2 - Swift (A) C2 Oostzaan (Veld 1)
27 jan 11:50 ADOS E1 - Swift (A) E1 Ados-hal (Veld 1)
27 jan 12:00 Zaandam Zuid 2 - Swift (A) 4 Zaanstad Zuid (Veld 1)
27 jan 12:10 Vlug & Vaardig (A) E1 - Swift (A) E2 De Weeren (Veld 1)
27 jan 14:45 Swift (A) D1 - EKVA D1 Oostenburg (Veld 1)
27 jan 15:50 Swift (A) C1 - DKV Victoria C1 Oostenburg (Veld 1)
27 jan 16:50 Swift (A) A1 - ZKV (Za) A3 Oostenburg (Veld 1)
27 jan 18:00 Swift (A) 6 - DKV (IJ) 2 Oostenburg (Veld 1)
28 jan 12:15 Swift (A) 5 - BEP 5 Oostenburg (Veld 1)
28 jan 13:25 Swift (A) 3 - DKV Victoria 2 Oostenburg (Veld 1)
28 jan 14:35 Swift (A) 2 - KZ/Hiltex 5 Oostenburg (Veld 1)
28 jan 15:50 Swift (A) 1 - Movado 1 Oostenburg (Veld 1)
3 feb 10:20 EKVA C2 - Swift (A) C1 FBK hal (Veld 1)
3 feb 14:40 Swift (A) 4 - Aurora 2 Oostenburg (Veld 1)
3 feb 15:30 DTS (E) 2 - Swift (A) 6 De Drecht (Veld 1)
3 feb 15:45 AW/DTV D1 - Swift (A) D1 Gaasperdam (Veld 1)
3 feb 15:55 Swift (A) F1 - EKVA F2 Oostenburg (Veld 1)
3 feb 15:55 Swift (A) E2 - Groen Geel E5 Oostenburg (Veld 1)
3 feb 17:00 Swift (A) D2 - DKV Victoria D2 Oostenburg (Veld 1)
3 feb 19:30 Furore A2 - Swift (A) A1 Het Trias (Veld 1)
4 feb 12:10 Sporting West 3 - Swift (A) 3 Inloophal/Van Hogendorphal (Inloophal)
4 feb 13:00 Blauw-Wit (A) 5 - Swift (A) 2 Blauw-Withal (Veld 1)
4 feb 14:20 Oosterkwartier 2 - Swift (A) 5 De Spaarne (Veld 1)
4 feb 16:45 Ten Donck 1 - Swift (A) 1 Reyerparkhal (Veld 1)
10 feb 10:00 KZ/Hiltex C4 - Swift (A) C2 Topsportcentrum De Koog (Breedtesportzaal)
10 feb 12:05 Sporting Badhoevedorp C1 - Swift (A) C1 De Sporthoeve (Veld 1)
10 feb 14:10 Velocitas A4 - Swift (A) A1 De Bloemerd (Veld 1)
10 feb 14:45 Swift (A) F1 - KZ/Hiltex F1 Oostenburg (Veld 1)
10 feb 14:45 Swift (A) E2 - KZ/Hiltex E3 Oostenburg (Veld 1)
10 feb 14:45 Swift (A) E1 - KVA E1 Oostenburg (Veld 1)
10 feb 15:10 BEP 4 - Swift (A) 4 MFSA (Hal 1)
10 feb 15:50 Swift (A) D2 - Sporting West D2 Oostenburg (Veld 1)
10 feb 16:50 Swift (A) D1 - DKV Victoria D1 Oostenburg (Veld 1)
11 feb 11:15 Triaz 3 - Swift (A) 5 De Pijp (Hal 2)
11 feb 14:30 Haarlem 2 - Swift (A) 2 De Spaarne (Veld 1)
11 feb 15:15 ZKV (Za) 3 - Swift (A) 3 De Struyck (Veld 1)
11 feb 15:50 Haarlem 1 - Swift (A) 1 De Spaarne (Veld 1)
17 feb 9:00 Furore E3 - Swift (A) E2 Het Trias (Veld 1)
17 feb 10:00 HBC D1 - Swift (A) D2 De Waterakkers (Hal 1)
17 feb 10:00 DTS (E) E1 - Swift (A) E1 De Drecht (Veld 1)
17 feb 13:30 Rapid C1 - Swift (A) C1 Kennemer Sportcentrum (Midden )
17 feb 14:40 Swift (A) C2 - WWSV C1 Oostenburg (Veld 1)
17 feb 15:40 Swift (A) 4 - AW/DTV 4 Oostenburg (Veld 1)
17 feb 16:50 Swift (A) 6 - ADOS/Sporting Andijk 3 Oostenburg (Veld 1)
18 feb 12:15 Swift (A) 5 - Blauw-Wit (A) 7 Oostenburg (Veld 1)
18 feb 13:25 Swift (A) 2 - ALO 2 Oostenburg (Veld 1)
18 feb 14:40 Swift (A) 1 - ALO 1 Oostenburg (Veld 1)
3 mrt 13:00 Furore C2 - Swift (A) C2 Het Trias (Veld 1)
10 mrt 12:30 DKV Victoria D1 - Swift (A) D1 Diemen Sporthal (Veld 1)
10 mrt 13:10 Vlug & Vaardig (A) C1 - Swift (A) C1 De Weeren (Veld 1)
10 mrt 14:00 Sporting Andijk C1 - Swift (A) C2 De Klamp (Veld 1)
10 mrt 14:40 Swift (A) F1 - DKV Victoria F1 Oostenburg (Veld 1)
10 mrt 14:40 Swift (A) E1 - OKV E1 Oostenburg (Veld 1)
10 mrt 15:45 Swift (A) D2 - KVA D2 Oostenburg (Veld 1)
10 mrt 17:20 ZKV (Za) A3 - Swift (A) A1 De Struyck (Veld 1)
11 mrt 12:45 Groen Geel 8 - Swift (A) 5 Groen-Geelhal (Veld 1)
11 mrt 13:00 Die Haghe 5 - Swift (A) 2 Sportcampus Zuiderpark (Breedtehal B)
11 mrt 14:30 Sporting West 1 - Swift (A) 1 Inloophal/Van Hogendorphal (Inloophal)
11 mrt 17:15 Furore 2 - Swift (A) 3 Topsportcentrum De Koog (Breedtesportzaal)
17 mrt 9:00 Furore F1 - Swift (A) F1 Het Trias (Veld 1)

Uitslagen

ThuisUit
Zaal
Swift (A) 1 31 - 11 Dubbel Zes 1
Swift (A) 3 14 - 14 OKV 2
Swift (A) 5 8 - 12 HBC 3
Swift (A) 2 19 - 16 Fiks 3
Swift (A) 4 21 - 10 Purmer 2
Swift (A) A1 13 - 6 HBC A1
Rapid 5 13 - 12 Swift (A) 6
Rapid 5 13 - 12 Swift (A) 6
Swift (A) C1 9 - 2 Sporting Badhoevedorp C1
Swift (A) C2 2 - 18 Furore C2
Haarlem E2 6 - 0 Swift (A) E2
Swift (A) D1 1 - 15 Haarlem D1
Oosterkwartier D1 5 - 4 Swift (A) D2
Groen Geel E2 17 - 8 Swift (A) E1
Swift (A) 1 13 - 18 Sporting West 1
Swift (A) 2 16 - 18 Die Haghe 5
Swift (A) 3 18 - 11 Furore 2
Swift (A) 5 21 - 8 Groen Geel 8
KVA 6 8 - 15 Swift (A) 6
KVA 6 8 - 15 Swift (A) 6
KVA D1 4 - 2 Swift (A) D1
KVA D2 8 - 9 Swift (A) D2
DKV Victoria F1 26 - 7 Swift (A) F1
Swift (A) A1 16 - 6 KVA A3
WWSV C1 3 - 2 Swift (A) C2
OKV E1 19 - 19 Swift (A) E1
Swift (A) C1 19 - 0 Vlug & Vaardig (A) C1
Swift (A) D2 2 - 3 Oosterkwartier D1
KZ/Hiltex E3 1 - 5 Swift (A) E2
Blauw-Wit (A) 7 12 - 16 Swift (A) 5
ALO 1 20 - 20 Swift (A) 1
ALO 2 11 - 11 Swift (A) 2
AW/DTV 4 14 - 29 Swift (A) 4
Swift (A) 6 16 - 15 KVA 6
Swift (A) 6 16 - 15 KVA 6
Swift (A) D2 8 - 6 HBC D1
Swift (A) E2 4 - 1 Furore E3
Swift (A) E1 41 - 2 DTS (E) E1
Swift (A) F1 2 - 20 Furore F1
Swift (A) 1 28 - 20 Haarlem 1
Swift (A) 2 17 - 21 Haarlem 2
Swift (A) 3 12 - 13 ZKV (Za) 3
Swift (A) 5 15 - 15 Triaz 3
Swift (A) 4 18 - 28 BEP 4
Swift (A) A1 23 - 10 Velocitas A4
Swift (A) C1 9 - 3 EKVA C2
Swift (A) C2 8 - 4 KZ/Hiltex C4
Swift (A) D1 9 - 6 AW/DTV D1
ADOS/Sporting Andijk 3 15 - 11 Swift (A) 6
ADOS/Sporting Andijk 3 15 - 11 Swift (A) 6
Sporting West D2 0 - 8 Swift (A) D2
KVA E1 11 - 24 Swift (A) E1
Swift (A) 1 22 - 17 Ten Donck 1
Swift (A) 2 25 - 16 Blauw-Wit (A) 5
Swift (A) 3 16 - 7 Sporting West 3
Swift (A) 5 13 - 18 Oosterkwartier 2
Swift (A) 6 16 - 15 DTS (E) 2
Swift (A) 6 16 - 15 DTS (E) 2
Aurora 2 14 - 12 Swift (A) 4
Swift (A) A1 19 - 6 Furore A2
Swift (A) C1 3 - 10 Rapid C1
Swift (A) C2 1 - 16 OKV C2
Swift (A) D1 12 - 3 KVA D1
DKV Victoria D2 4 - 2 Swift (A) D2
Groen Geel E5 16 - 6 Swift (A) E2
EKVA F2 11 - 3 Swift (A) F1
DKV Victoria 2 8 - 8 Swift (A) 3
Movado 1 19 - 19 Swift (A) 1
KZ/Hiltex 5 21 - 15 Swift (A) 2
BEP 5 12 - 7 Swift (A) 5
DKV (IJ) 2 13 - 12 Swift (A) 6
DKV (IJ) 2 13 - 12 Swift (A) 6
Swift (A) 4 20 - 10 Zaandam Zuid 2
HBC A1 10 - 19 Swift (A) A1
Swift (A) D2 7 - 7 KZ/Hiltex D5
Swift (A) F1 5 - 16 Groen Geel F2
Swift (A) E1 11 - 9 ADOS E1
Swift (A) E2 7 - 3 Vlug & Vaardig (A) E1
EKVA D1 6 - 8 Swift (A) D1
DKV Victoria C1 4 - 4 Swift (A) C1
Swift (A) 5 12 - 13 Apollo 3
Swift (A) 3 17 - 12 ZKC '31 3
ZKV (Za) 5 12 - 15 Swift (A) 6
ZKV (Za) 5 12 - 15 Swift (A) 6
Swift (A) 4 12 - 16 OKV 5
Swift (A) 1 17 - 21 IJsselvogels 1
Swift (A) 2 21 - 11 Rohda 3
Swift (A) A1 13 - 6 KZ/Hiltex A5
Swift (A) C1 2 - 6 Haarlem C2
Apollo E3 6 - 7 Swift (A) E2
Swift (A) C2 0 - 5 Sporting Andijk C1
Apollo E1 11 - 21 Swift (A) E1
Swift (A) D1 7 - 7 Rohda D1
Apollo F1 3 - 15 Swift (A) F1
EKVA D3 1 - 11 Swift (A) D2
HBC 3 13 - 13 Swift (A) 5
Dubbel Zes 1 7 - 23 Swift (A) 1
OKV 2 14 - 19 Swift (A) 3
Swift (A) 6 24 - 13 Rapid 5
Swift (A) 6 24 - 13 Rapid 5
Swift (A) C2 8 - 5 Purmer C1
Swift (A) D2 - Oosterkwartier D1
Swift (A) E1 18 - 5 Groen Geel E2
Swift (A) E2 0 - 7 Haarlem E2
Haarlem D1 16 - 9 Swift (A) D1
Fiks 3 22 - 16 Swift (A) 2
KZ/Hiltex A5 11 - 19 Swift (A) A1
Purmer 2 5 - 17 Swift (A) 4