Cees ten Hulsen overleden

Afgelopen zondag, 24 april 2022, bereikte ons het droevige bericht dat ons erelid Cees ten Hulsen onverwachts is overleden.

Cees kennen wij als een echte Swift man die meer dan 70 jaar lid is geweest van onze mooie club.

Cees zich jarenlang heeft ingezet voor onze vereniging. En was tot op de laatste dag betrokken bij onze vereniging. Als speler, trainer, supporter, commissie- en bestuurslid en fervent klaverjasser kenmerkte Cees zich door zijn passie voor het korfbal, zijn gedrevenheid en zijn loyaliteit. Gelukkig heeft Cees ons fantastische 100 jarig jubileumjaar nog mogen meemaken en hebben we hem en Annie op een mooie manier kunnen bedanken voor hun meer dan 50 jaar activiteiten voor de klaverjascommissie en vele andere rollen binnen Swift!

Een prachtig persoon met een blauwgeel hart heeft ons verlaten. De vereniging is Cees ontzettend dankbaar voor zijn enorme inzet en betrokkenheid, hiervoor is hij meer dan terecht erelid geworden.

Wij wensen Annie, Adri en Fia, Debby, Amber, Silvana en Kimberley en de rest van de familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke en zware tijd.

Bestuur a.s.v. Swift

****

Het afscheid vindt plaats op dinsdag 3 mei, om 15.00 uur in de aula van de Nieuwe Ooster, Kruislaan 126, Amsterdam.