Swift 5

Teamindeling

Bastiaan TuitemanAfgeschermd
Erwin RijsenbrijAfgeschermd
Marco VonhofAfgeschermd
Mascha Rijpkema-TuitemanAfgeschermd
Tom KleinAfgeschermd
Trainingstijden zaal
Woensdag, 19.30 – 21.00 uur, Oostenburg

Programma

AanvangThuisUitLocatie
11 feb 17:50 Swift (A) 5 - Sporting Badhoevedorp 4 Oostenburg (Veld 1)
18 feb 13:30 EKVA 6 - Swift (A) 5 FBK hal (Veld 1)
11 mrt 19:40 Swift (A) 5 - Vlug & Vaardig (A)/KCN 2 Oostenburg (Veld 1)
18 mrt 13:20 DKV (IJ)/Aurora 4 - Swift (A) 5 Zeewijk (Veld 1)
1 apr 14:25 Sporting West/Bonarius.com 6 - Swift (A) 5 Hogendorp Sportcentrum (Inloophal)

Uitslagen

ThuisUit
Zaal
Swift (A) 5 14 - 12 Sporting West/Bonarius.com 6
Swift (A) 5 12 - 8 DKV Victoria 3
Vlug & Vaardig (A)/KCN 2 3 - 17 Swift (A) 5
Swift (A) 5 11 - 14 EKVA 6
Velocitas 2 22 - 18 Swift (A) 2
Swift (A) C2 3 - 1 KVA C3
Swift (A) D1 10 - 4 Sporting West/Bonarius.com D2
Swift (A) E1 11 - 2 (3 - 3) DKV Victoria E2
Swift (A) E2 1 - 6 (0 - 0) ZKC '31 E2
OKV C2 9 - 8 Swift (A) C1
Swift (A) 3 18 - 26 KVA 4
KIOS (N) 1 18 - 15 Swift (A) 1
KIOS (N) 2 16 - 13 Swift (A) 2
Swift (A) 3 14 - 28 KZ Danaïden 3
De Corvers C1 4 - 1 Swift (A) C2
Swift (A) A1 12 - 12 GG/RMcD Huis Emma A3
ZKV (Za) D1 1 - 8 Swift (A) D1
Sporting Badhoevedorp 4 14 - 7 Swift (A) 5
Sporting Badhoevedorp 4 14 - 7 Swift (A) 5
Aurora E1 8 - 9 (3 - 3) Swift (A) E1
Aurora E4 2 - 3 (1 - 2) Swift (A) E2
Sporting Badhoevedorp F1 15 - 4 (2 - 1) Swift (A) F1
Pernix 3 24 - 12 Swift (A) 3
Swift (A) 1 26 - 18 Sporting Trigon 1
Swift (A) 2 20 - 9 HKC (U) 3
Swift (A) 4 12 - 20 KZ/Thermo4U 6
Swift (A) A1 11 - 12 VZOD A1
Swift (A) C2 3 - 13 OVVO C3
Swift (A) E1 8 - 7 (7 - 5) Rohda E1
KVA C2 2 - 5 Swift (A) C1
Swift (A) E2 5 - 6 (2 - 2) Furore E3
Swift (A) F1 10 - 9 (0 - 5) KVA F1
DKV Victoria 3 5 - 14 Swift (A) 5
DKV Victoria 3 5 - 14 Swift (A) 5
Veld
Swift (A) 3 10 - 30 KZ Danaïden 3
Synergo 1 18 - 13 Swift (A) 1
Synergo 2 13 - 19 Swift (A) 2
ZKC '31 1 20 - 19 Swift (A) 1
De Meervogels 3 22 - 3 Swift (A) 4
HKC (U) 3 6 - 16 Swift (A) 2
Swift (A) 3 13 - 18 BEP 4
Dunas 2 21 - 11 Swift (A) 4
Fiducia 3 19 - 17 Swift (A) 3
Swift (A) 1 14 - 19 Exakwa 1
Swift (A) 2 9 - 12 Exakwa 2
Swift (A) 4 2 - 21 ALO 2
Swift (A) A1 7 - 6 GG/RMcD Huis Emma A3
Swift (A) C2 3 - 1 KVA C3
Huizen D2 9 - 2 Swift (A) D1
Swift (A) C1 7 - 0 Oosterkwartier C1
Swift (A) E2 0 - 14 (2 - 1) Blauw-Wit (A) E2
Swift (A) F1 1 - 1 (0 - 2) Oranje Nassau F1
DKV Victoria E2 2 - 5 (1 - 3) Swift (A) E1
MIA 1 17 - 14 Swift (A) 1
MIA 2 11 - 12 Swift (A) 2
Aurora E2 2 - 4 (2 - 4) Swift (A) E1
Swift (A) D1 4 - 2 Blauw-Wit (A) D2
ZKV (Za)/ZKC '31 A3 7 - 12 Swift (A) A1
DKV (IJ) C1 5 - 3 Swift (A) C1
Swift (A) C2 1 - 4 Blauw-Wit (A) C2
Swift (A) 3 13 - 20 EKVA 4
Swift (A) F1 8 - 2 (0 - 1) VZOD F2
Swift (A) E2 1 - 7 (2 - 2) Haarlem E1
Swift (A) 1 16 - 11 Telstar/Schoonderbeek 1
Swift (A) 2 15 - 12 Telstar/Schoonderbeek 2
De Corvers D1 5 - 5 Swift (A) D1
Swift (A) 4 7 - 12 Fortuna/Delta Logistiek 6
Sporting West/Bonarius.com 3 14 - 15 Swift (A) 3
Swift (A) A1 21 - 5 Furore A2
Swift (A) C1 8 - 5 Haarlem C1
Rohda F1 0 - 12 (2 - 0) Swift (A) F1
KZ/Thermo4U C4 7 - 3 Swift (A) C2
Roda E2 5 - 1 (4 - 1) Swift (A) E2
Swift (A) E1 1 - 8 (2 - 2) Oranje Nassau E1
Swift (A) 1 15 - 11 Nova 1
GG/RMcD Huis Emma A3 7 - 6 Swift (A) A1
Swift (A) 2 19 - 6 Nova 2
Swift (A) D1 2 - 2 Huizen D2
KVA C3 1 - 4 Swift (A) C2
Die Haghe 5 20 - 7 Swift (A) 4
Rohda 3 13 - 14 Swift (A) 3
Swift (A) E1 2 - 2 (2 - 1) DKV Victoria E2
Oranje Nassau F1 12 - 4 (3 - 3) Swift (A) F1
Oosterkwartier C1 1 - 5 Swift (A) C1
Blauw-Wit (A) E2 9 - 0 (3 - 1) Swift (A) E2
Swift (A) 3 11 - 9 Rapid 3
ZKV (Za) 1 21 - 11 Swift (A) 1
Swift (A) 4 7 - 22 HKV/Ons Eibernest 4
Swift (A) A1 21 - 5 ZKV (Za)/ZKC '31 A3
Swift (A) C1 2 - 8 DKV (IJ) C1
Swift (A) E1 2 - 2 (2 - 2) Aurora E2
Victum 3 11 - 12 Swift (A) 2
VZOD F2 0 - 10 (0 - 0) Swift (A) F1
Blauw-Wit (A) C2 3 - 4 Swift (A) C2
Blauw-Wit (A) D2 3 - 4 Swift (A) D1
Haarlem E1 6 - 0 (4 - 3) Swift (A) E2
KZ Danaïden 3 18 - 12 Swift (A) 3
Swift (A) 1 15 - 16 Synergo 1
Swift (A) 2 22 - 16 Synergo 2
Swift (A) C2 3 - 10 KZ/Thermo4U C4
Oranje Nassau E1 2 - 4 (2 - 2) Swift (A) E1
Swift (A) D1 4 - 5 De Corvers D1
Furore A2 2 - 10 Swift (A) A1
Swift (A) E2 0 - 10 (2 - 1) Roda E2
Haarlem C1 4 - 4 Swift (A) C1
Swift (A) F1 7 - 4 (3 - 3) Rohda F1