Swift 4

Dames                                    Heren
Barbara Antonides                  Marcel Beele
Liesbet Huijbers                      Casper de Boer
Lidewij van der Mheen           Tim van den Eersten
Caroline Rijkers                       Jeroen Geurtsen
Marleen Siemensma              Carlos Kramer
Marscha Tuiteman                  Yik Nuy
Esther Urban                           Niels Penning
Dafne de Vries                        Bastiaan Tuiteman

Trainingstijden zaal (IJburg)
Dinsdag, 20.00 – 21.30 uur

Trainingstijd veld
Woensdag, 19.30 – 20.30 uur
Vrijdag, 19.30 – 20.30 uur

Reserve 4e klasse R4K

Team # W G V P DP
1DSO (A) 2000000 / 0
2EKVA 4000000 / 0
3Swift (A) 4000000 / 0
4Thor (H) 2000000 / 0
5Triaz 3000000 / 0
6ZKC '31 4000000 / 0
7Sporting Badhoevedorp 20000-20 / 0
8Oranje Nassau 20000-20 / 0

Programma

AanvangThuisUitLocatie
8 sep 9:30 KVA D1 - Swift (A) D1 Amstelveen (1bK40)
8 sep 11:00 Oranje Nassau E2 - Swift (A) E1 Sportpark Het Loopveld (1bK40)
8 sep 11:30 ZKC '31 D3 - Swift (A) D2 Sportcomplex Jagersveld (2K40)
8 sep 11:30 Blauw-Wit (A) B2 - Swift (A) B1 Sportpark Joos Banckersweg (1aK40)
8 sep 12:00 Oranje Nassau E1 - Swift (A) E2 Sportpark Het Loopveld (1bK40)
8 sep 13:30 AW/DTV C1 - Swift (A) C1 Sportpark De Drieburg (1K40)
8 sep 13:30 ZKC '31 A2 - Swift (A) A1 Sportcomplex Jagersveld (1K40)
8 sep 14:00 DSO (A) 2 - Swift (A) 4 Sportcomplex Oosterhout (1aK60)
8 sep 14:15 WWSV C1 - Swift (A) C2 De Boogbal (1G)
8 sep 15:30 De Meeuwen 3 - Swift (A) 2 Sportpark Putter Eng (1aK40)
9 sep 11:30 Sporting West 3 - Swift (A) 3 Westerpark-Klönneplein (1K40)
9 sep 13:00 Sporting West 4 - Swift (A) 5 Westerpark-Klönneplein (2K40)
9 sep 14:30 Sporting West 1 - Swift (A) 1 Westerpark-Klönneplein (1K40)
15 sep 9:15 Swift (A) E1 - EKVA E3 Parkschouwburg terrein (1b3K24)
15 sep 9:15 Swift (A) E2 - Sporting Badhoevedorp E1 Parkschouwburg terrein (1b2K24)
15 sep 10:20 Swift (A) D2 - DKV Victoria D1 Parkschouwburg terrein (1aK40)
15 sep 11:20 Swift (A) D1 - Blauw-Wit (A) D1 Parkschouwburg terrein (1aK40)
15 sep 12:20 Swift (A) C2 - Oosterkwartier C1 Parkschouwburg terrein (1aK40)
15 sep 13:20 Swift (A) C1 - Madjoe C2 Parkschouwburg terrein (1aK40)
15 sep 14:20 Swift (A) B1 - Sporting West B2 Parkschouwburg terrein (1aK40)
15 sep 15:35 Swift (A) A1 - EKVA A2 Parkschouwburg terrein (1aK40)
15 sep 17:00 Swift (A) 4 - Triaz 3 Parkschouwburg terrein (1aK40)
16 sep 10:00 Swift (A) 5 - KZ/Thermo4U 9 Parkschouwburg terrein (1aK40)
16 sep 11:30 Swift (A) 3 - OKV 3 Parkschouwburg terrein (1aK40)
16 sep 13:00 Swift (A) 2 - ZKC '19 2 Parkschouwburg terrein (1aK40)
16 sep 14:30 Swift (A) 1 - Zwart Wit 1 Parkschouwburg terrein (1aK40)
22 sep 10:00 EKVA E4 - Swift (A) E2 Fanny Blankers Koenpark (2K24)
22 sep 11:00 Rapid D2 - Swift (A) D2 Korfbalcentrum Kleverlaan (2K40)
22 sep 11:00 DKV Victoria C2 - Swift (A) C1 Sportpark De Diemen (1K40)
22 sep 11:15 EKVA D1 - Swift (A) D1 Fanny Blankers Koenpark (4K40)
22 sep 11:30 DKV (IJ) A1 - Swift (A) A1 Sportcomplex Schoonenberg (1K40)
22 sep 12:00 Rohda 5 - Swift (A) 3 Sportcomplex Ookmeer (2K40)
22 sep 12:15 DKV Victoria B1 - Swift (A) B1 Sportpark De Diemen (1K40)
22 sep 12:30 KVA C1 - Swift (A) C2 Amstelveen (3bK40)
22 sep 13:00 Sporting West E2 - Swift (A) E1 Westerpark-Klönneplein (3K24)
22 sep 15:30 Revival 1 - Swift (A) 1 Sportpark Overbeek (1K40)
22 sep 17:05 Sporting Badhoevedorp 2 - Swift (A) 4 Nieuwe accommodatie Badhoevedorp (1K40)
23 sep 11:30 Hilversum 1 - Swift (A) 5 Sportpark Crailoo (1G)
23 sep 13:00 AVO 3 - Swift (A) 2 Sportcomplex Marsdijk (1K40)
29 sep 9:15 Swift (A) E2 - EKVA E4 Parkschouwburg terrein (1b3K24)
29 sep 9:15 Swift (A) E1 - Sporting West E2 Parkschouwburg terrein (1b2K24)
29 sep 10:15 Swift (A) D2 - Rapid D2 Parkschouwburg terrein (1aK40)
29 sep 11:15 Swift (A) D1 - EKVA D1 Parkschouwburg terrein (1aK40)
29 sep 12:15 Swift (A) C2 - KVA C1 Parkschouwburg terrein (1aK40)
29 sep 13:15 Swift (A) C1 - DKV Victoria C2 Parkschouwburg terrein (1aK40)
29 sep 14:15 Swift (A) B1 - DKV Victoria B1 Parkschouwburg terrein (1aK40)
29 sep 15:30 Swift (A) 1 - Spirit 1 Parkschouwburg terrein (1aK40)
29 sep 16:50 Swift (A) A1 - DKV (IJ) A1 Parkschouwburg terrein (1aK40)
29 sep 18:10 Swift (A) 4 - ZKC '31 4 Parkschouwburg terrein (1aK40)
30 sep 11:30 Swift (A) 5 - Hilversum 1 Parkschouwburg terrein (1aK40)
30 sep 13:00 Swift (A) 3 - ZKV (Za) 3 Parkschouwburg terrein (1aK40)
30 sep 14:30 Swift (A) 2 - KZ/Thermo4U 4 Parkschouwburg terrein (1aK40)
6 okt 10:00 Swift (A) E1 - Oranje Nassau E2 Parkschouwburg terrein (1b2K24)
6 okt 10:00 Swift (A) E2 - Oranje Nassau E1 Parkschouwburg terrein (1b3K24)
6 okt 11:00 Swift (A) D2 - ZKC '31 D3 Parkschouwburg terrein (1aK40)
6 okt 11:00 EKVA 4 - Swift (A) 4 Fanny Blankers Koenpark (1K40)
6 okt 12:00 Swift (A) D1 - KVA D1 Parkschouwburg terrein (1aK40)
6 okt 13:00 Swift (A) C2 - WWSV C1 Parkschouwburg terrein (1aK40)
6 okt 14:00 Swift (A) C1 - AW/DTV C1 Parkschouwburg terrein (1aK40)
6 okt 15:00 Swift (A) B1 - Blauw-Wit (A) B2 Parkschouwburg terrein (1aK40)
6 okt 16:15 Swift (A) A1 - ZKC '31 A2 Parkschouwburg terrein (1aK40)
7 okt 13:00 Swift (A) 5 - Sporting West 4 Parkschouwburg terrein (1aK40)
7 okt 13:00 ALO 2 - Swift (A) 3 Bosjes van Pex (1aK60)
7 okt 13:00 Apollo 2 - Swift (A) 2 Sportpark De Vork (1K40)
7 okt 14:30 ALO 1 - Swift (A) 1 Bosjes van Pex (1aK60)
13 okt 9:30 DKV Victoria D1 - Swift (A) D2 Sportpark De Diemen (1K40)
13 okt 9:30 Blauw-Wit (A) D1 - Swift (A) D1 Sportpark Joos Banckersweg (1aK40)
13 okt 10:00 EKVA E3 - Swift (A) E1 Fanny Blankers Koenpark (2K24)
13 okt 10:00 Sporting Badhoevedorp E1 - Swift (A) E2 Nieuwe accommodatie Badhoevedorp (3K24)
13 okt 10:30 Madjoe C2 - Swift (A) C1 Waardlaan (1bK40)
13 okt 11:00 Oosterkwartier C1 - Swift (A) C2 Oosterkwartier (1bK40)
13 okt 11:30 EKVA A2 - Swift (A) A1 Fanny Blankers Koenpark (1K40)
13 okt 13:00 Sporting West B2 - Swift (A) B1 Westerpark-Klönneplein (1K40)
13 okt 13:30 Oranje Nassau 2 - Swift (A) 4 Sportpark Het Loopveld (1aK60)
13 okt 14:00 ZKC '31 2 - Swift (A) 3 Sportcomplex Jagersveld (1K40)
14 okt 13:00 Hoogkerk 3 - Swift (A) 2 Sportpark Hoogkerk (1K40)
14 okt 13:00 KZ/Thermo4U 9 - Swift (A) 5 Sportpark De Koog (1K40)
14 okt 14:30 Haarlem 1 - Swift (A) 1 HAARLEM (1aK60)
20 okt 15:30 Swift (A) 4 - Thor (H) 2 Parkschouwburg terrein (1aK40)
21 okt 13:00 Swift (A) 3 - Blauw-Wit (A) 5 Parkschouwburg terrein (1aK40)
21 okt 14:30 Swift (A) 1 - HKC (He) 1 Parkschouwburg terrein (1aK40)
27 okt 14:00 Swift (A) 4 - DSO (A) 2 Parkschouwburg terrein (1aK40)
27 okt 15:30 Swift (A) 2 - De Meeuwen 3 Parkschouwburg terrein (1aK40)
28 okt 13:00 Swift (A) 3 - Sporting West 3 Parkschouwburg terrein (1aK40)
28 okt 14:30 Swift (A) 1 - Sporting West 1 Parkschouwburg terrein (1aK40)
Veld
8 sep 14:00 DSO (A) 2 - Swift (A) 4 Sportcomplex Oosterhout (1aK60)
15 sep 17:00 Swift (A) 4 - Triaz 3 Parkschouwburg terrein (1aK40)
22 sep 17:05 Sporting Badhoevedorp 2 - Swift (A) 4 Nieuwe accommodatie Badhoevedorp (1K40)
29 sep 18:10 Swift (A) 4 - ZKC '31 4 Parkschouwburg terrein (1aK40)
6 okt 11:00 EKVA 4 - Swift (A) 4 Fanny Blankers Koenpark (1K40)
13 okt 13:30 Oranje Nassau 2 - Swift (A) 4 Sportpark Het Loopveld (1aK60)
20 okt 15:30 Swift (A) 4 - Thor (H) 2 Parkschouwburg terrein (1aK40)
27 okt 14:00 Swift (A) 4 - DSO (A) 2 Parkschouwburg terrein (1aK40)

Uitslagen

ThuisUit
Veld
Swift (A) 2 22 - 17 SDO (V) 3
Sporting West 5 12 - 13 Swift (A) 5
Swift (A) 1 22 - 16 Nexus 1
ESDO 2 12 - 17 Swift (A) 4
Swift (A) 3 27 - 16 DSO (A) 2
Aurora A1 5 - 20 Swift (A) A1
Swift (A) C1 8 - 4 Atlantis C3
DKV Victoria D2 4 - 2 Swift (A) D2
Swift (A) D1 4 - 6 Furore D1
Swift (A) E2 5 - 2 Blauw-Wit (A) E2
AW/DTV E1 4 - 10 Swift (A) E1
KZ/Hiltex C4 6 - 5 Swift (A) C2
Swift (A) F1 6 - 29 KVA F1
Conventus 1 12 - 27 Swift (A) 1
Conventus 1 3 - 7 Swift (A) 1
HKV/Ons Eibernest 4 15 - 9 Swift (A) 2
Swift (A) 5 9 - 14 DKV Victoria 4
Swift (A) A1 17 - 15 Sporting West A2
Swift (A) C2 6 - 2 Sporting West C2
Swift (A) D2 5 - 3 KVA D2
DKV Victoria C1 8 - 3 Swift (A) C1
DKV Victoria E1 9 - 2 Swift (A) E2
Swift (A) E1 14 - 5 Sporting West E1
Atlantis F2 6 - 13 Swift (A) F1
Sporting West D1 7 - 4 Swift (A) D2
Swift (A) 4 13 - 6 SDO (H) 2
Sporting West C1 2 - 2 Swift (A) C1
Swift (A) F1 10 - 12 Blauw-Wit (A) F1
Juliana 1 18 - 10 Swift (A) 1
KZ/Hiltex 7 9 - 29 Swift (A) 3
Juliana 2 14 - 19 Swift (A) 2
Triaz 3 12 - 13 Swift (A) 5
OVVO/De Kroon 5 18 - 15 Swift (A) 4
Swift (A) D1 4 - 11 ZKV (Za) D1
Haarlem A3 12 - 18 Swift (A) A1
Swift (A) C2 1 - 10 Triaz C1
Rohda E1 8 - 8 Swift (A) E1
EKVA E2 10 - 9 Swift (A) E2
Swift (A) 1 22 - 17 Paal Centraal 1
Swift (A) 4 11 - 12 Sporting Badhoevedorp 2
Swift (A) 1 20 - 10 Haarlem 1
Swift (A) 2 18 - 13 Haarlem 2
Swift (A) 5 8 - 14 Zaandam Zuid 2
Swift (A) 3 10 - 10 EKVA 4
Swift (A) 4 14 - 18 Fiducia 4
Swift (A) A1 16 - 6 Haarlem A3
Swift (A) C1 7 - 1 Sporting West C1
Triaz C1 3 - 1 Swift (A) C2
Swift (A) D2 5 - 10 Sporting West D1
ZKV (Za) D1 7 - 6 Swift (A) D1
Blauw-Wit (A) F1 15 - 7 Swift (A) F1
Swift (A) E1 9 - 6 Rohda E1
Swift (A) E2 9 - 7 EKVA E2
OKV 1 17 - 18 Swift (A) 1
KZ/Hiltex 5 16 - 21 Swift (A) 2
Purmer 3 8 - 13 Swift (A) 5
OKV 5 13 - 11 Swift (A) 3
Swift (A) A1 17 - 8 Aurora A1
Swift (A) C2 9 - 3 KZ/Hiltex C4
KVA F1 23 - 6 Swift (A) F1
Luno 3 20 - 17 Swift (A) 4
Swift (A) D2 6 - 5 DKV Victoria D2
Atlantis C3 10 - 13 Swift (A) C1
Furore D1 6 - 3 Swift (A) D1
Swift (A) E1 11 - 6 AW/DTV E1
Blauw-Wit (A) E2 11 - 3 Swift (A) E2
Swift (A) 2 13 - 23 Sporting Trigon 3
Swift (A) 3 16 - 10 Purmer 2
Swift (A) 5 13 - 13 Groen Geel 7
ALO 1 11 - 9 Swift (A) 1
ALO 2 12 - 21 Swift (A) 2
Swift (A) 4 21 - 18 Oranje Nassau 2
KVA D2 9 - 11 Swift (A) D2
Swift (A) C1 3 - 8 DKV Victoria C1
Swift (A) D1 6 - 5 KZ/Hiltex D3
Sporting West A2 9 - 11 Swift (A) A1
Sporting West E1 4 - 6 Swift (A) E1
Swift (A) E2 2 - 8 DKV Victoria E1
Sporting West C2 2 - 9 Swift (A) C2
Swift (A) F1 6 - 9 Atlantis F2
KZ Danaïden 5 8 - 17 Swift (A) 3
KZ/Hiltex D3 8 - 4 Swift (A) D1
Zaal
Furore F1 9 - 8 Swift (A) F1
Furore 2 13 - 10 Swift (A) 3
Sporting West 1 22 - 17 Swift (A) 1
Die Haghe 5 23 - 16 Swift (A) 2
Groen Geel 8 17 - 11 Swift (A) 5
ZKV (Za) A3 5 - 19 Swift (A) A1
Swift (A) D2 9 - 6 KVA D2
Swift (A) F1 3 - 35 DKV Victoria F1
Swift (A) E1 15 - 20 OKV E1
Sporting Andijk C1 4 - 3 Swift (A) C2
Vlug & Vaardig (A) C1 1 - 10 Swift (A) C1
DKV Victoria D1 10 - 4 Swift (A) D1
Swift (A) D1 2 - 13 EKVA D1
Furore C2 6 - 7 Swift (A) C2
Swift (A) 1 25 - 17 ALO 1
Swift (A) 2 22 - 12 ALO 2
Swift (A) 5 12 - 10 Blauw-Wit (A) 7
Swift (A) 6 19 - 14 ADOS/Sporting Andijk 3