Swift D2

Teamindeling

Afgeschermd Olivia Moriarty
Anna Pieters Silke Poppenk
Christa van Dieten Stein Sterrenburg
Don Papi-Floraflora Zola Sterling
Noor Sterrenburg

Trainingstijd zaal (Oostenburghal)
Woensdag, 17.00 – 18.00 uur (Trainers: Elske en Adil)
Vrijdag, 17.00 – 18.00 uur (Trainer: Mees)

D-jeugd BK nj D-100

Team # W G V P DP

Programma

AanvangThuisUitLocatie
8 sep 9:30 KVA D1 - Swift (A) D1 Amstelveen (1bK40)
8 sep 11:00 Oranje Nassau E2 - Swift (A) E1 Sportpark Het Loopveld (1bK40)
8 sep 11:30 ZKC '31 D3 - Swift (A) D2 Sportcomplex Jagersveld (2K40)
8 sep 11:30 Blauw-Wit (A) B2 - Swift (A) B1 Sportpark Joos Banckersweg (1aK40)
8 sep 12:00 Oranje Nassau E1 - Swift (A) E2 Sportpark Het Loopveld (1bK40)
8 sep 13:30 AW/DTV C1 - Swift (A) C1 Sportpark De Drieburg (1K40)
8 sep 13:30 ZKC '31 A2 - Swift (A) A1 Sportcomplex Jagersveld (1K40)
8 sep 14:00 DSO (A) 2 - Swift (A) 4 Sportcomplex Oosterhout (1aK60)
8 sep 14:15 WWSV C1 - Swift (A) C2 De Boogbal (1G)
8 sep 15:30 De Meeuwen 3 - Swift (A) 2 Sportpark Putter Eng (1aK40)
9 sep 11:30 Sporting West 3 - Swift (A) 3 Westerpark-Klönneplein (1K40)
9 sep 13:00 Sporting West 4 - Swift (A) 5 Westerpark-Klönneplein (2K40)
9 sep 14:30 Sporting West 1 - Swift (A) 1 Westerpark-Klönneplein (1K40)
15 sep 9:15 Swift (A) E1 - EKVA E3 Parkschouwburg terrein (1b3K24)
15 sep 9:15 Swift (A) E2 - Sporting Badhoevedorp E1 Parkschouwburg terrein (1b2K24)
15 sep 10:20 Swift (A) D2 - DKV Victoria D1 Parkschouwburg terrein (1aK40)
15 sep 11:20 Swift (A) D1 - Blauw-Wit (A) D1 Parkschouwburg terrein (1aK40)
15 sep 12:20 Swift (A) C2 - Oosterkwartier C1 Parkschouwburg terrein (1aK40)
15 sep 13:20 Swift (A) C1 - Madjoe C2 Parkschouwburg terrein (1aK40)
15 sep 14:20 Swift (A) B1 - Sporting West B2 Parkschouwburg terrein (1aK40)
15 sep 15:35 Swift (A) A1 - EKVA A2 Parkschouwburg terrein (1aK40)
15 sep 17:00 Swift (A) 4 - Triaz 3 Parkschouwburg terrein (1aK40)
16 sep 10:00 Swift (A) 5 - KZ/Thermo4U 9 Parkschouwburg terrein (1aK40)
16 sep 11:30 Swift (A) 3 - OKV 3 Parkschouwburg terrein (1aK40)
16 sep 13:00 Swift (A) 2 - ZKC '19 2 Parkschouwburg terrein (1aK40)
16 sep 14:30 Swift (A) 1 - Zwart Wit 1 Parkschouwburg terrein (1aK40)
22 sep 10:00 EKVA E4 - Swift (A) E2 Fanny Blankers Koenpark (2K24)
22 sep 11:00 Rapid D2 - Swift (A) D2 Korfbalcentrum Kleverlaan (2K40)
22 sep 11:00 DKV Victoria C2 - Swift (A) C1 Sportpark De Diemen (1K40)
22 sep 11:15 EKVA D1 - Swift (A) D1 Fanny Blankers Koenpark (4K40)
22 sep 11:30 DKV (IJ) A1 - Swift (A) A1 Sportcomplex Schoonenberg (1K40)
22 sep 12:00 Rohda 5 - Swift (A) 3 Sportcomplex Ookmeer (2K40)
22 sep 12:15 DKV Victoria B1 - Swift (A) B1 Sportpark De Diemen (1K40)
22 sep 12:30 KVA C1 - Swift (A) C2 Amstelveen (3bK40)
22 sep 13:00 Sporting West E2 - Swift (A) E1 Westerpark-Klönneplein (3K24)
22 sep 15:30 Revival 1 - Swift (A) 1 Sportpark Overbeek (1K40)
22 sep 17:05 Sporting Badhoevedorp 2 - Swift (A) 4 Nieuwe accommodatie Badhoevedorp (1K40)
23 sep 11:30 Hilversum 1 - Swift (A) 5 Sportpark Crailoo (1G)
23 sep 13:00 AVO 3 - Swift (A) 2 Sportcomplex Marsdijk (1K40)
29 sep 9:15 Swift (A) E2 - EKVA E4 Parkschouwburg terrein (1b3K24)
29 sep 9:15 Swift (A) E1 - Sporting West E2 Parkschouwburg terrein (1b2K24)
29 sep 10:15 Swift (A) D2 - Rapid D2 Parkschouwburg terrein (1aK40)
29 sep 11:15 Swift (A) D1 - EKVA D1 Parkschouwburg terrein (1aK40)
29 sep 12:15 Swift (A) C2 - KVA C1 Parkschouwburg terrein (1aK40)
29 sep 13:15 Swift (A) C1 - DKV Victoria C2 Parkschouwburg terrein (1aK40)
29 sep 14:15 Swift (A) B1 - DKV Victoria B1 Parkschouwburg terrein (1aK40)
29 sep 15:30 Swift (A) 1 - Spirit 1 Parkschouwburg terrein (1aK40)
29 sep 16:50 Swift (A) A1 - DKV (IJ) A1 Parkschouwburg terrein (1aK40)
29 sep 18:10 Swift (A) 4 - ZKC '31 4 Parkschouwburg terrein (1aK40)
30 sep 11:30 Swift (A) 5 - Hilversum 1 Parkschouwburg terrein (1aK40)
30 sep 13:00 Swift (A) 3 - ZKV (Za) 3 Parkschouwburg terrein (1aK40)
30 sep 14:30 Swift (A) 2 - KZ/Thermo4U 4 Parkschouwburg terrein (1aK40)
6 okt 10:00 Swift (A) E1 - Oranje Nassau E2 Parkschouwburg terrein (1b2K24)
6 okt 10:00 Swift (A) E2 - Oranje Nassau E1 Parkschouwburg terrein (1b3K24)
6 okt 11:00 Swift (A) D2 - ZKC '31 D3 Parkschouwburg terrein (1aK40)
6 okt 11:00 EKVA 4 - Swift (A) 4 Fanny Blankers Koenpark (1K40)
6 okt 12:00 Swift (A) D1 - KVA D1 Parkschouwburg terrein (1aK40)
6 okt 13:00 Swift (A) C2 - WWSV C1 Parkschouwburg terrein (1aK40)
6 okt 14:00 Swift (A) C1 - AW/DTV C1 Parkschouwburg terrein (1aK40)
6 okt 15:00 Swift (A) B1 - Blauw-Wit (A) B2 Parkschouwburg terrein (1aK40)
6 okt 16:15 Swift (A) A1 - ZKC '31 A2 Parkschouwburg terrein (1aK40)
7 okt 13:00 Swift (A) 5 - Sporting West 4 Parkschouwburg terrein (1aK40)
7 okt 13:00 ALO 2 - Swift (A) 3 Bosjes van Pex (1aK60)
7 okt 13:00 Apollo 2 - Swift (A) 2 Sportpark De Vork (1K40)
7 okt 14:30 ALO 1 - Swift (A) 1 Bosjes van Pex (1aK60)
13 okt 9:30 DKV Victoria D1 - Swift (A) D2 Sportpark De Diemen (1K40)
13 okt 9:30 Blauw-Wit (A) D1 - Swift (A) D1 Sportpark Joos Banckersweg (1aK40)
13 okt 10:00 EKVA E3 - Swift (A) E1 Fanny Blankers Koenpark (2K24)
13 okt 10:00 Sporting Badhoevedorp E1 - Swift (A) E2 Nieuwe accommodatie Badhoevedorp (3K24)
13 okt 10:30 Madjoe C2 - Swift (A) C1 Waardlaan (1bK40)
13 okt 11:00 Oosterkwartier C1 - Swift (A) C2 Oosterkwartier (1bK40)
13 okt 11:30 EKVA A2 - Swift (A) A1 Fanny Blankers Koenpark (1K40)
13 okt 13:00 Sporting West B2 - Swift (A) B1 Westerpark-Klönneplein (1K40)
13 okt 13:30 Oranje Nassau 2 - Swift (A) 4 Sportpark Het Loopveld (1aK60)
13 okt 14:00 ZKC '31 2 - Swift (A) 3 Sportcomplex Jagersveld (1K40)
14 okt 13:00 Hoogkerk 3 - Swift (A) 2 Sportpark Hoogkerk (1K40)
14 okt 13:00 KZ/Thermo4U 9 - Swift (A) 5 Sportpark De Koog (1K40)
14 okt 14:30 Haarlem 1 - Swift (A) 1 HAARLEM (1aK60)
20 okt 15:30 Swift (A) 4 - Thor (H) 2 Parkschouwburg terrein (1aK40)
21 okt 13:00 Swift (A) 3 - Blauw-Wit (A) 5 Parkschouwburg terrein (1aK40)
21 okt 14:30 Swift (A) 1 - HKC (He) 1 Parkschouwburg terrein (1aK40)
27 okt 14:00 Swift (A) 4 - DSO (A) 2 Parkschouwburg terrein (1aK40)
27 okt 15:30 Swift (A) 2 - De Meeuwen 3 Parkschouwburg terrein (1aK40)
28 okt 13:00 Swift (A) 3 - Sporting West 3 Parkschouwburg terrein (1aK40)
28 okt 14:30 Swift (A) 1 - Sporting West 1 Parkschouwburg terrein (1aK40)
Veld
8 sep 11:30 ZKC '31 D3 - Swift (A) D2 Sportcomplex Jagersveld (2K40)
15 sep 10:20 Swift (A) D2 - DKV Victoria D1 Parkschouwburg terrein (1aK40)
22 sep 11:00 Rapid D2 - Swift (A) D2 Korfbalcentrum Kleverlaan (2K40)
29 sep 10:15 Swift (A) D2 - Rapid D2 Parkschouwburg terrein (1aK40)
6 okt 11:00 Swift (A) D2 - ZKC '31 D3 Parkschouwburg terrein (1aK40)
13 okt 9:30 DKV Victoria D1 - Swift (A) D2 Sportpark De Diemen (1K40)

Uitslagen

ThuisUit
Veld
Swift (A) 2 22 - 17 SDO (V) 3
Sporting West 5 12 - 13 Swift (A) 5
Swift (A) 1 22 - 16 Nexus 1
ESDO 2 12 - 17 Swift (A) 4
Swift (A) 3 27 - 16 DSO (A) 2
Aurora A1 5 - 20 Swift (A) A1
Swift (A) C1 8 - 4 Atlantis C3
DKV Victoria D2 4 - 2 Swift (A) D2
Swift (A) D1 4 - 6 Furore D1
Swift (A) E2 5 - 2 Blauw-Wit (A) E2
AW/DTV E1 4 - 10 Swift (A) E1
KZ/Hiltex C4 6 - 5 Swift (A) C2
Swift (A) F1 6 - 29 KVA F1
Conventus 1 12 - 27 Swift (A) 1
Conventus 1 3 - 7 Swift (A) 1
HKV/Ons Eibernest 4 15 - 9 Swift (A) 2
Swift (A) 5 9 - 14 DKV Victoria 4
Swift (A) A1 17 - 15 Sporting West A2
Swift (A) C2 6 - 2 Sporting West C2
Swift (A) D2 5 - 3 KVA D2
DKV Victoria C1 8 - 3 Swift (A) C1
DKV Victoria E1 9 - 2 Swift (A) E2
Swift (A) E1 14 - 5 Sporting West E1
Atlantis F2 6 - 13 Swift (A) F1
Sporting West D1 7 - 4 Swift (A) D2
Swift (A) 4 13 - 6 SDO (H) 2
Sporting West C1 2 - 2 Swift (A) C1
Swift (A) F1 10 - 12 Blauw-Wit (A) F1
Juliana 1 18 - 10 Swift (A) 1
KZ/Hiltex 7 9 - 29 Swift (A) 3
Juliana 2 14 - 19 Swift (A) 2
Triaz 3 12 - 13 Swift (A) 5
OVVO/De Kroon 5 18 - 15 Swift (A) 4
Swift (A) D1 4 - 11 ZKV (Za) D1
Haarlem A3 12 - 18 Swift (A) A1
Swift (A) C2 1 - 10 Triaz C1
Rohda E1 8 - 8 Swift (A) E1
EKVA E2 10 - 9 Swift (A) E2
Swift (A) 1 22 - 17 Paal Centraal 1
Swift (A) 4 11 - 12 Sporting Badhoevedorp 2
Swift (A) 1 20 - 10 Haarlem 1
Swift (A) 2 18 - 13 Haarlem 2
Swift (A) 5 8 - 14 Zaandam Zuid 2
Swift (A) 3 10 - 10 EKVA 4
Swift (A) 4 14 - 18 Fiducia 4
Swift (A) A1 16 - 6 Haarlem A3
Swift (A) C1 7 - 1 Sporting West C1
Triaz C1 3 - 1 Swift (A) C2
Swift (A) D2 5 - 10 Sporting West D1
ZKV (Za) D1 7 - 6 Swift (A) D1
Blauw-Wit (A) F1 15 - 7 Swift (A) F1
Swift (A) E1 9 - 6 Rohda E1
Swift (A) E2 9 - 7 EKVA E2
OKV 1 17 - 18 Swift (A) 1
KZ/Hiltex 5 16 - 21 Swift (A) 2
Purmer 3 8 - 13 Swift (A) 5
OKV 5 13 - 11 Swift (A) 3
Swift (A) A1 17 - 8 Aurora A1
Swift (A) C2 9 - 3 KZ/Hiltex C4
KVA F1 23 - 6 Swift (A) F1
Luno 3 20 - 17 Swift (A) 4
Swift (A) D2 6 - 5 DKV Victoria D2
Atlantis C3 10 - 13 Swift (A) C1
Furore D1 6 - 3 Swift (A) D1
Swift (A) E1 11 - 6 AW/DTV E1
Blauw-Wit (A) E2 11 - 3 Swift (A) E2
Swift (A) 2 13 - 23 Sporting Trigon 3
Swift (A) 3 16 - 10 Purmer 2
Swift (A) 5 13 - 13 Groen Geel 7
ALO 1 11 - 9 Swift (A) 1
ALO 2 12 - 21 Swift (A) 2
Swift (A) 4 21 - 18 Oranje Nassau 2
KVA D2 9 - 11 Swift (A) D2
Swift (A) C1 3 - 8 DKV Victoria C1
Swift (A) D1 6 - 5 KZ/Hiltex D3
Sporting West A2 9 - 11 Swift (A) A1
Sporting West E1 4 - 6 Swift (A) E1
Swift (A) E2 2 - 8 DKV Victoria E1
Sporting West C2 2 - 9 Swift (A) C2
Swift (A) F1 6 - 9 Atlantis F2
KZ Danaïden 5 8 - 17 Swift (A) 3
KZ/Hiltex D3 8 - 4 Swift (A) D1
Zaal
Furore F1 9 - 8 Swift (A) F1
Furore 2 13 - 10 Swift (A) 3
Sporting West 1 22 - 17 Swift (A) 1
Die Haghe 5 23 - 16 Swift (A) 2
Groen Geel 8 17 - 11 Swift (A) 5
ZKV (Za) A3 5 - 19 Swift (A) A1
Swift (A) D2 9 - 6 KVA D2
Swift (A) F1 3 - 35 DKV Victoria F1
Swift (A) E1 15 - 20 OKV E1
Sporting Andijk C1 4 - 3 Swift (A) C2
Vlug & Vaardig (A) C1 1 - 10 Swift (A) C1
DKV Victoria D1 10 - 4 Swift (A) D1
Swift (A) D1 2 - 13 EKVA D1
Furore C2 6 - 7 Swift (A) C2
Swift (A) 1 25 - 17 ALO 1
Swift (A) 2 22 - 12 ALO 2
Swift (A) 5 12 - 10 Blauw-Wit (A) 7
Swift (A) 6 19 - 14 ADOS/Sporting Andijk 3